O nas

Grupa Szkoleniowa 34U to zespół osób posiadających wspólne zainteresowania w takich dziedzinach jak militarystyka, historia, turystyka oraz sporty ekstremalne.strzelanie poligon

Członkowie naszej grupy posiadają uprawnienia instruktorskie w zakresie strzelectwa sportowego i taktyczno-bojowego, BLOS, SERE, survival’u, sportów walki, ratownictwa, wspinaczki i inne.
Aktywnie uprawiają różnego rodzaju sporty ekstremalne (wspinaczka, strzelectwo, paralotniarstwo, nurkowanie, off-road, itp.)
Na co dzień pełnią służbę jako żołnierze (uczestniczyli w różnych militarnych misjach pokojowych i stabilizacyjnych), są czynnymi funkcjonariuszami różnych służb mundurowych. Pracują na rynku cywilnym jako ratownicy medyczni, pracownicy ochrony, płetwonurkowie, instruktorzy sportów walki, alpiniści przemysłowi i inni.

Jako grupa od ponad 10 lat prowadzimy szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w tematyce związanej ze szkoleniem militarno-wojskowym i survivalowym.
W ostatnim czasie przeprowadziliśmy kilkanaście szkoleń dla członków stowarzyszeń paramilitarnych, uczniów klas mundurowych i oddziałów Związku Strzeleckiego w tym min.:

  • kursy i szkolenia z survival’u i SERE
  • rekreacyjne szkolenia strzeleckie z broni długiej i krótkiej;
  • szkolenia taktyczne w warunkach letnich i zimowych;
  • szkolenia z nawigacji lądowej i terenoznawstwa;
  • szkolenia z elementami inżynieryjno – saperskimi;
  • szkolenia z podstaw działania lekkiej piechoty;
  • szkoleni i kursy z łączności przewodowej i bezprzewodowej;
  • szkolenia ratowników pola walki na różnych poziomach zaawansowania;

Współpracujemy z różnego rodzaju podmiotami przy organizacji imprezy, spotkań i event’ów integracyjnych, w których wykorzystywane są scenariusze militarno – survivalowe.
Organizujemy gry taktyczny, podczas których wykorzystujemy symulatory Laser Tag.

strzelanie poligonSzkolenia i eventy przeprowadzamy na terenie naszych obiektów szkoleniowych, położonych w miejscowościach Łubno k/ m. Dynów i Straszydle k/m. Rzeszów, a także w innych miejscach spełniających wymogi bezpieczeństwa i założeń szkolenia lub kursu.
Na życzenie realizujemy je także w siedzibie (lub na terenie) naszego zleceniodawcy.

Szkolenia strzeleckie z wykorzystaniem broni palnej przeprowadzamy na terenie legalnie działających strzelnic położonych w woj. podkarpackim.